Новинка 2020 YPSILON Made in Italy

Новинка 2020 YPSILON Made in Italy

Всі ми з Вами обожнюємо новинки і в цьому, 2020 році компанія RONCATO не перестає нас ними радувати. Поспішаємо Вам повідомити, що одна з нових колекцій YPSILON вже доступна до покупки в Україні, в нашому магазині!

Ця колекція повністю спроектована і зроблена в Італії, з особливою увагою до навколишнього середовища: поліпропілен-матеріал, який відрізняється не тільки характерною міцністю, а й екологічністю, використовуваний матеріал на 100% придатний для вторинної переробки, що як ніколи актуально. 

У лінійці колекції YPSILON валізи володіють великою внутрішньою ємністю, завдяки функції розширення. Мають чотири, стандартних, кольору на будь-який смак. Додатково для прекрасної половини суспільства створили валізи в пастельних тонах, але без розширення. Також маленький чемодан, для ручної поклажі, в моделях з розширенням і без, оснащений USB-портом і внутрішньою кишенею для Power Bank-можливість підзарядки Ваших електронних пристроїв. Захисні кути надають валізі не тільки незвичайний зовнішній вигляд, а й роблять його особливо стійким до ударів, зберігаючи при цьому максимальну легкість і гнучкість. 

Колекції YPSILON-наша нова любов, з радістю розділимо її з Вами! Купуйте якісні валізи у перевірених виробників та подорожуйте з комфортом.

Коментарі